VOLBY
DÁL
DSO Českého Švýcarska
DÁL
Líbí se Vám naše stránky?
Ano (7063)
Ne (5965)
KVĚTENKALENDÁŘ AKCÍ

RŮŽOVSKÝ PANTER a KOTLÍK 2022

Závod se poběží 18.6.2022, již se můžete přihlásit

Vážení sportovní přátelé, milí běžci, kamarádi

Zveme vás na letošní již šestý ročník běžeckého závodu „Růžovský panter“. Běh je určen pro hobby závodníky i širokou veřejnost.
Přípravy na jsou v plném proudu, ladíme detaily kolem startu a cíle, občerstvovačky, zajištění lidi na trase, vlastní trasu a další maličkosti.

Registrace ZDE

Propozice závodu RŮŽOVSKÝ PANTER 2022

6. ročník běžeckého závodu okolo Růžové

Termín konání: sobota 18.6.2022, start v 15 hodin

Pořadatel závodu: Obec Růžová, Sousedé 55+

Místo konání: Růžová

Hlavní závod: 7,1 km / 110 hm
Je určen pro všechny rekreační a hobby běžce a pro všechny ty, kteří se chtějí jen tak proběhnout. Trasa vede z části po asfaltu a z části po zpevněných lesních cestách. V nejvzdálenějším místě trati bude umístěn kontrolní bod.

Kategorie hlavní závod:

JM: Junioři 2004 až 2007
M1: Muži 1973 až 2003
M2: Muži 1953 až 1972
M3: Muži 1953 a starší

JZ: Juniorky 2004 až 2007
Z1: Ženy 1983 až 2003
Z2: Ženy 1963 až 1982
Z3: Ženy 1963 a starší

Dětský závod: 300 m / 500 m / 700 m
Je určen pro děti (malé děti v doprovodu rodiče).
Dětský závod je ZDARMA, přihlášky na místě 13:00 až 13:45 hodin.
Start závodu 14.00 hodin. Děti startují pouze se souhlasem rodičů.

D1: předškoláci
D2: mladší školáci
D3: starší školáci

Prezentace: na fotbalovém hřišti v Růžové v sobotu 18.6.2022 od 13:00 do 14:30 hod.

Start i cíl: na fotbalovém hřišti, start v 15.00 hod. Řazení na startu, dle uvážení každého závodníka.

Časomíra: každý závodník v hlavní kategorii obdrží při prezentaci čip, který mu bude v cíli pořadateli odebrán. Pořadí i časy závodníků budou k dispozici on-line na světelném panelu a celkové výsledky po doběhu posledního závodníka na nástěnce v prostoru cíle.

Vyhlášení výsledků: proběhne na hřišti společně s vyhlášením vítězů soutěže „Růžovský kotlík“.

Přihlášky a startovné:

a.     on-line registrace na stránkách obce www.obec-ruzova.cz, www.stopnito.cz
Startovné:

u zaplacených do 17.6.2022 200 Kč

Startovné pošlete nejlépe ve stejný den, kdy odešlete přihlášku, a to převodem na účet Fio banky Děčín č.ú. 2702009199/2010, uveďte variabilní symbol, ten bude přidělen systémem. Do poznámky pro příjemce uveďte jméno a příjmení. On-line přihlášení je možné do 17.6.2022. Po tomto datu se lze přihlásit již jen při prezentaci na místě startu.

Zaplacením startovného přispějete na zvláštní transparentní účet. DĚKUJEME.
Obec tento účet zřídila za účelem údržby sítě naučných stezek okolím Růžové.

b.     při prezentaci
v sobotu 18.6.2022 do 13.00 hodin, startovné činí 250 Kč, platba pouze v hotovosti
.

Co byste jako vždy měli vědět:

·      Při příjezdu do obce, parkování i při vlastním průběhu akce prosím respektujte pokyny pořadatelů.

·      Přeběh silnice při startu i doběhu na hřiště budou zajišťovat ti nejspolehlivější z nich.

·      Časomíru zajišťuje agentura „Stopni to“, časy, a tedy i pořadí závodníků budou měřeny pomocí čipů.
 Při prezentaci čip nafasujete, po doběhu vám ho děvčata odeberou, výměnou dostanete medaili.

Po doběhu do cíle zpomalte, abychom vám stačili odebrat čip a pověsit na krk medaili.

·       Za cílem dostanete flašku s vodou a taky zde najdete malé občerstvení ve formě ovoce.

·       Po celou dobu akce se bude o příjemnou atmosféru starat DJ Roura.

·       Společně s touto akcí probíhá již tradičně soutěž o nejlepší polévku, letos se bude vařit
  oblíbená bramboračka.

·        Na hřišti si pak můžete v několika stáncích výměnou za kupónek nafasovat nápoj a něco na zub.

·        Na trati se bude fotit, tvařte se tedy radostně. Fotky budou ke stažení z „Rajčete“.

·        Veškeré finanční příjmy získané ze startovného jsou směrovány na zvláštní transparentní účet.
  Obec  tento účet zřídila za účelem údržby sítě naučných stezek okolím Růžové.

·        Případné další informace podá a případné průšvihy řeší Lukáš Pivoňka 724 105 177 a
  Milan Liebl 602 432 601. Jsme též otevřeni pro Vaše náměty a připomínky.

POZOR počet běžců je z organizačních důvodů omezen na 150 účastníků!
V případě neúčasti závodníka se startovné nevrací.

TRASA ZÁVODU 2022:

DETAIL STARTU CÍLE:

Ostatní informace:

• Každý účastník HLAVNÍHO závodu (neplatí pro dětský závod) obdrží poukázku na občerstvení.
  • Účastnící mladší než 18 let startují pouze se souhlasem rodičů.
  • Zdravotní zabezpečení zajištěno.
  • Přihlášením do závodu potvrzuje účastník, že startuje na vlastní nebezpečí a je si vědom rizik.
  • Při příjezdu do obce, při parkování i při vlastním průběhu akce prosím respektujte pokyny pořadatelů.
  • Případné další informace podá Milan Liebl 602 432 601 a Lukáš Pivoňka 724 105 177.

Partneři

2011 © Obec Růžová | Webdesign: www.studiomaglen.cz | Redakční systém MultiCMS |
S legendou přes hory
Pěkný pořad o našem krajiDÁL