VOLBY
DÁL
DSO Českého Švýcarska
DÁL
Líbí se Vám naše stránky?
Ano (6739)
Ne (5790)
ČERVENKALENDÁŘ AKCÍ

RŮŽOVSKÝ PANTER a KOTLÍK

Vážení sportovní přátelé, milí běžci,

po dlouhém přemýšlení a zvažování všech pro a proti, jsme se s těžkým srdcem rozhodli letošní čtvrtý ročník „Růžovského pantera“ zrušit. Zrušen je i "Růžovský kotlík".
Nemá smysl se rozepisovat o různých omezeních, která bychom museli dodržovat jak při samotném průběhu, tak i při následném programu na hřišti. Tato akce není jen vlastní závod, ale má i kulturní a společenský rozměr. Rádi se s vámi uvidíme příští rok.
Těm, kteří již poslali startovné je samozřejmě vrátíme na účet, ze kterého jste startovné platili.

Tak a teď něco příjemnějšího:
Když už nebudeme startovat hromadně, můžeme přece běžet samostatně, nebude to úplně ono, ale aspoň něco
. Otevíráme časové okno, ve kterém si zájemci mohou trať proběhnout sami nebo v malé skupince a poměřit se např. s vlastním časem z minula.
Čas a průběh trasy bude potřeba zaznamenat pomocí aplikace na mobilním telefonu, či sporttestru a zaslat na info@obec-ruzova.cz. Jsme schopni vyhodnotit různé formáty dat např. výstupy ze zařízení GARMIN, aplikací RELIEVE, STOPAŘ v Mapách CZ a další.

Výsledky vyhodnotíme a zveřejníme na našich stránkách.
Časové okno začíná o půlnoci z 31.5. na 1.6. a končí o půlnoci v neděli 25.6.2020.

SPORTU ZDAR!

Lukáš, Petra, Vendula a Milan

TRASA

Trasa ve formátu GPX ke stažení

Rok 2019

DIPLOMY

Děkujeme všem závodníkům
za hojnou  účast, udělali jste nám radost svými výkony.

Pochvala patří všem spolupracovníkům a dobrovolníkům,
za odvedenou práci.

Po vyhlášení vítězů jsme vylosovali pro účastníky

TOMBOLU:

Doprovodný program Růžovský kotlík o nejlepší gulášovou polévku.

ROK 2018

VÝSLEDKY ZÁVODU

Po vyhlášení vítězů jsme vylosovali pro účastníky
TOMBOLU:

Děkujeme všem běžcům za účast,

těm, kteří se podíleli na hladkém průběhu závodu za pomoc!
SPORTU ZDAR!

Doprovodný program Růžovský kotlík o nejlepší zelňačku.

1. ročník 2017

FOTOGRAFIE

Fotil Petr Sekavec

FOTOGRAFIE RAJCE.NET

Výsledky celkově

Výsledky Junioři

Výsledky M1

Výsledky M2

Výsledky Senioři

Výsledky Z1

Výsledky Z2

LUKÁŠ BUREŠ zaběhl REKORD TRATI 25:28 minut
JANA NOVÁKOVÁ stanovila REKORD TRATI v ženské kategorii časem 30:24 minut. GRATULUJEME!

2011 © Obec Růžová | Webdesign: www.studiomaglen.cz | Redakční systém MultiCMS
RŮŽOVSKÝ PANTER a KOTLÍK
AKCE ZRUŠENA! Proběhněte se po stopách Růžovského pantera individuálně od 1.6. do 25.6.2020, výsledek nám zašlete ...DÁL
Informace pro podnikatele MAS
CORONAVIRUS možnosti podporyDÁL
OBČASNÍK březen 2020
Přečtěte si Růžovský občasník...DÁL
Společné sázení ovocných stromků
V neděli 9.3.2020 jsme společně vysázeli ovocné keře na nové OVOCNÉ STEZCE a stromy okolo hřiště. Po té jsme uklidili centrum obce Růžová. Těšíme se až se společně sejdeme na růžovských akcích.DÁL
JAK na televizní signál DVB-T2
Také v Růžové dojde k přechodu na nový standard, ke změně dojde k 30.1.2020. další informace zde...DÁL
DALŠÍ SPORTOVIŠTĚ v RŮŽOVÉ - PUMPTRACK
6.10.2019 byl slavnostně otevřen PUMPTRACK v Růžové nad alejí.DÁL
Nízkonákladové čištění komunálních odpadních vod v obci Růžová
Dne 1.8.2018 byl zahájen projekt výstavby nízkonákladové čističky odpadních vod. Stavební dozor p. Petr Hammerle 775893675DÁL
NAŠE NAUČNÉ STEZKY - PETŘÍNSKÁ STEZKA a další
Kam na procházku? Zkuste Petřínskou naučnou stezku. Od památníku nad aleji najdete lesní cestu, která se "proměnila" v Petřínskou naučnou stezku. Název nese, dle Petřínského vrchu, pod kterým vede.
V roce 2019 přibyla Kovářova stezka...DÁL
VYHLÍDKOVÁ VĚŽ RŮŽENKA
Aktuálně o vyhlídkové věži na Pastevním vrchu.
21.4.2018 otevření vyhlídkové věže.DÁL