ANKETA
KVĚTENKALENDÁŘ AKCÍ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

NAŠE PROJEKTY

KANALIZACE V OBCI  1, 2, 3, 4, 5, TECHNICKÁ ZPRÁVA

VÝSTAVBA PEČOVATELSKĚHO DOMU PRO SENIORY STUDIE

VYHLÍDKOVÁ VĚŽ na PASTEVNÍM VRCHU 

OBNOVA AREÁLU KOUPALIŠTĚ.
 
Zatím přistoupili pouze k postupným úpravám areálu koupaliště. Jedná se zejména o údržbu zelených ploch a celého areálu. V loňském roce bylo nově upraveno a otevřeno občerstvení a zahájena letní sezóna, došlo k oplocení areálu a budeme sledovat vyhlášení dotačních titulů na období 2014-2020. 
Další informace zde

CYKLOTRASA - SPOJENÍ S OKOLNÍMI OBCEMI  -  vede vpravo podél aleje k památníku a  povede dále do Arnoltic


 
DOTACE A GRANTY

Z dotace 189.000 Kč z Programu obnovy venkova Ústeckého kraje byl zateplen štít objektu č.p. 30 (bývalá škola) a provedena izolace proti zemní vlhkosti.
AKCE BYLA PROVEDENA s celkovým nákladem 268.920 Kč. Jednalo se o opravu odmrzlé fasády, opravu parapetů, izolace proti zemní vlhkosti, zateplení štítu a novou fasádu.

Z grantu 42.000 Kč získaného od firmy ASEKOL bylo instalováno bezpečnostní zařízení (kamerový systém) u sběrných míst odpadu.
Došlo k zabezpečení sběrného dvora. Byla vybudována nová elektropřípojka a instalován kamerový systém díky grantu ve výši 42.000 Kč, podíl obce byl 12.000 Kč.

Z dotace 273.000 Kč od Ministerstva pro místní rozvoj - Program obnovy a rozvoje venkova byla použita na rekonstrukci  hřiště (úprava terénu, doskočišť, dovybavení o prvky pro děti a fitnes prvky pro dospělé). V rámci rekonstrukce se podíleli občané Růžové na úklidu a dokončení hřiště.            

www.obcelidem.cz
Využijte portál, zabývající se problematikou Rozpočtového Určení Daní (RUD), nepřináší pouze informace. Je založený na aktivním přístupu veřejnosti a dává návštěvníkům možnost se do diskuse o RUD aktivně zapojit a především do ní zapojit i představitele své obce. 

Jak to funguje? „Poté, co zadáte název své obce, objeví se Vám údaje, kolik dostává vaše obec podle stávajících pravidel RUD a kolik by dostávala podle nových pravidel. Tuto informaci, spolu s návrhem, co za takto získané prostředky navíc financovat, můžete velmi jednoduše poslat e-mailem svému starostovi.

Možnost vybrat si, na co by měly být prostředky získané navíc díky novele RUD použity.

2011 © Obec Růžová | Webdesign: www.studiomaglen.cz | Redakční systém MultiCMS
VYHLÍDKOVÁ VĚŽ RŮŽOVÁ
Obec vyhlásila veřejnou sbírku na výstavbu vyhlídky v Růžové.
Jak se můžete podílet?DÁL
RŮŽOVSKÝ PANTER
1. ročník běžeckého závodu okolo Růžové, start 10.6.2017 v 15 hodin od kostela, 6,7 km.DÁL
RŮŽOVSKÝ KOTLÍK
Soutěž ve vaření bramboračky proběhne 10.6.2017 ve 13 hodin se začíná vařit na hřišti. Přijďte ochutnávat a hodnotit kuchařský um soutěžících.DÁL
NAŠIM ZEMĚDĚLCŮM a chovatelům SE DAŘÍ
Ve 13. ročníku soutěže o nejlepší louky v Českém Švýcarsku se na prvním místě umístil Martin Honza z Růžové. Dalším úspěchem je vítězství koně JACKIE BUENO CHEROKEE v internetové anketě Nejkrásnější kůň ČR 2016. Kůň je z chovu Ranch 3R Růžová.

DÁL
PARKOVÁNÍ V OBCI
V Růžové parkujete zdarmaDÁL
Výstava Růžová - dveře umění dokořán
V tomto roce proběhne 11. ročník výstavy Růžová - dveře umění dokořán ve výstavním sále obecního úřadu. Tentokrát zde uvidíte díla uměleckého fotografa Jaroslava Kalouse, který zachytil okamžiky z MASOPUSTU v Růžové.DÁL
VÝLET z Růžové na rozhlednu v Janově?
TIP NA VÝLET ROZHLEDNA JANOV je z Růžové od kostela vzdálená cca 4 km - po žluté turistické trase se dostanete přes Hájenky, kde můžete navštívit indiáskou vesničku, dále přes golfové hřiště přímo pod rozhlednu.DÁL
INFOkanál v Růžové
Jednoduchá věc a zadarmo! Všechny zprávy z obecního úřadu dostanete rychle a přímo k vám. Stačí zadat do mobiluDÁL
NAUČNÁ STEZKA
Co může nabídnout Růžová v těchto dnech? Vycházku. Vydejte se na trasu naučné stezky okolo Růžové, pokud přijedete autem využijte nové parkoviště vedle kostela. DÁL
KERAMIKA V RŮŽOVÉ
Podívejte se na krásná díla z keramiky. Každé úterý tvoří naše děvčata na keramickém kroužku své výtvory. Nechte se inspirovat.DÁL
VYHLÍDKOVÁ VĚŽ - BUDE STÁT!
Vyhlídková věž na Pastevním vrchu, která umožní využít nádherného výhledu do krajiny.


DÁL
DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ pro děti
3.6.2017 se uskuteční divadelní představení na hřišti. Již půl roku připravují divadelní ochotníci Růžovská sešlost pohádku pro vaše dětičky. Přijďte se pobavit. VE 14 HODIN začínáme.DÁL
SBĚRNÝ DVŮR
Otevřen každou sobotu 10-12 hodinDÁL