ANKETA
BŘEZENKALENDÁŘ AKCÍ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

NAŠE PROJEKTY

KANALIZACE V OBCI  1, 2, 3, 4, 5, TECHNICKÁ ZPRÁVA

VÝSTAVBA PEČOVATELSKĚHO DOMU PRO SENIORY STUDIE

VYHLÍDKOVÁ VĚŽ na PASTEVNÍM VRCHU 

OBNOVA AREÁLU KOUPALIŠTĚ.
 
Zatím přistoupili pouze k postupným úpravám areálu koupaliště. Jedná se zejména o údržbu zelených ploch a celého areálu. V loňském roce bylo nově upraveno a otevřeno občerstvení a zahájena letní sezóna, došlo k oplocení areálu a budeme sledovat vyhlášení dotačních titulů na období 2014-2020. 
Další informace zde

CYKLOTRASA - SPOJENÍ S OKOLNÍMI OBCEMI  -  vede vpravo podél aleje k památníku a  povede dále do Arnoltic


 
DOTACE A GRANTY

Z dotace 189.000 Kč z Programu obnovy venkova Ústeckého kraje byl zateplen štít objektu č.p. 30 (bývalá škola) a provedena izolace proti zemní vlhkosti.
AKCE BYLA PROVEDENA s celkovým nákladem 268.920 Kč. Jednalo se o opravu odmrzlé fasády, opravu parapetů, izolace proti zemní vlhkosti, zateplení štítu a novou fasádu.

Z grantu 42.000 Kč získaného od firmy ASEKOL bylo instalováno bezpečnostní zařízení (kamerový systém) u sběrných míst odpadu.
Došlo k zabezpečení sběrného dvora. Byla vybudována nová elektropřípojka a instalován kamerový systém díky grantu ve výši 42.000 Kč, podíl obce byl 12.000 Kč.

Z dotace 273.000 Kč od Ministerstva pro místní rozvoj - Program obnovy a rozvoje venkova byla použita na rekonstrukci  hřiště (úprava terénu, doskočišť, dovybavení o prvky pro děti a fitnes prvky pro dospělé). V rámci rekonstrukce se podíleli občané Růžové na úklidu a dokončení hřiště.            

www.obcelidem.cz
Využijte portál, zabývající se problematikou Rozpočtového Určení Daní (RUD), nepřináší pouze informace. Je založený na aktivním přístupu veřejnosti a dává návštěvníkům možnost se do diskuse o RUD aktivně zapojit a především do ní zapojit i představitele své obce. 

Jak to funguje? „Poté, co zadáte název své obce, objeví se Vám údaje, kolik dostává vaše obec podle stávajících pravidel RUD a kolik by dostávala podle nových pravidel. Tuto informaci, spolu s návrhem, co za takto získané prostředky navíc financovat, můžete velmi jednoduše poslat e-mailem svému starostovi.

Možnost vybrat si, na co by měly být prostředky získané navíc díky novele RUD použity.

2011 © Obec Růžová | Webdesign: www.studiomaglen.cz | Redakční systém MultiCMS
INFOkanál v Růžové
Jednoduchá věc a zadarmo! Všechny zprávy z obecního úřadu dostanete rychle a přímo k vám. Stačí zadat do mobiluDÁL
NAUČNÁ STEZKA
Co může nabídnout Růžová v těchto dnech? Vycházku. Vydejte se na trasu naučné stezky okolo Růžové, pokud přijedete autem využijte nové parkoviště vedle kostela. DÁL
KERAMIKA V RŮŽOVÉ
Podívejte se na krásná díla z keramiky. Každé úterý tvoří naše děvčata na keramickém kroužku své výtvory. Nechte se inspirovat.DÁL